GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 6801843
nr 680 1843
Lockurna
1700-/1800-tal, Kina, höjd: 20
Kondition: (nagg på knopp)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 7 februari 2011
kl 18:23:14
2.700 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.100 kr
3.100 kr
3.300 kr